Upravit možností cookies

Zvýhodněné plastové bazény - sety

Jedná se o kompletní sety s dopravou zdarma. Sety se liší ve výbavě. Pro cenovou kalkulaci bazénového setu, který se zde nenachází nás prosím kontaktujte na email: glucpbs@gmail.com. Sety se volí v závislosti na volbě bazénu, kde hraje roli velikost i tvar bazénu, volba komponent (filtrace, tepelné čerpadlo,…) a vzdálenost připojení komponent. Do setu jsme Vám schopni zakomponovat PVC montážní sadu, schody (žebříky), filtraci, tepelné čerpadlo, solinátory, světla a mnoho dalšího.

Proč je nabídka bazénových setů výhodná?


Jedná se o kompletní sety bazénů určené k zapuštění do země v akci. Tedy všechny komponenty pro správný chod bazénu s filtrací. Všechna vodoinstalace (poskládaná filtrace, připojené ventily atd.) je namontovaná ve výrobě v šachtě. Také skimmer, trysky a nadstandartní výbava (například světla) jsou přišroubované a přilepené k bazénu. Zákazník pouze přilepí dvě hadice (řidič zákazníka zaškolí) až bude mít usazený bazén a šachtu na betonové desce.


Akce vs. výprodej vs. výhodná koupě na zapuštěné bazény


Ať už naši nabídku na výhodné sety plastových bazénů k zapuštění do země nazveme jakkoliv, jedno je jisté. Naplňuje všechna výše uvedená slova. Nabídka kompletních bazénových setů je prostě výhodná. Při zakoupení akčního bazénového setu ušetříte a ještě budete mít vše bez starostí a s dopravou zdarma po celé ČR i SK.


Vybere si každý


Jelikož se nás zákazníci často ptali na výhodné bazénové sety, rozhodli jsme se pro Vás tyto akční sety sestavit v několika variantách. Stačí jen vědět jak velký bazén k zapuštění do země potřebujete a objednat. Výhodný bazénový set je složen z bazénové vany, velkého skimmeru (15l), dvou trysek, rohových zaoblených schodů (3 nebo 4 schody - dle hloubky), pískové filtrace, sady k propojení, vytrojená a připojená šachta na filtraci a teploměru. Tedy akční sety bazénů k zapuštění do země obsahuje vše, co potřebujete.


A kdyby to přeci jen nestačilo


Kdyby Vám přeji jenom něco v akčním bazénovým setu chybělo, můžete si vybrat z nabídky nadstandartní výbavy. Přikoupit si tak k vašemu plastovému bazénu do země můžete například halogenová světla, LED světla (s dálkovým ovladačem), zakončení hrany lemovou trubkou, protiproud, zateplení pláště a dna (včetně výztuží) či přípravu pro tepelné čerpadlo. Poskládat si tak můžete doslova bazén snů.


Koupejte se od jara do podzimu


Zapuštěný bazén do země nemusíte využívat pouze v létě. Prodlužte si sezónu o několik měsíců díky zastřešení. Zastřešení bazénu je výhodnou investicí, ušetří vám mnoho času i nákladu na údržbu vody. Když už máte bazén na zahradě, určitě jej chcete využívat co možná nejdéle bez údržby. Díky zastřešení si můžete užívat koupání, i když zrovna venku prší. Zastřešení prodlužuje životnost bazénu a zpomaluje blednutí barvy. Voda pod zastřešením zůstává křišťálově čistá a udržuje vodu v ideální teplotě. Zastřešení bazénu si můžete vybrat, aby vám designově ladilo k vaší zahradě. Více informací a nabídku našeho zastřešení naleznete zde www.zastresenilevne.cz.


Kontaktujte nás


Kontaktní informace

  • Pondělí - Pátek: 7:00 až 15:00
  • Adresa: Orlovská 737/125, 713 00 Ostrava-Heřmanice

Facebook

- Napište nám